Çevre danışmanlık hizmeti denildiğinde akla gelen ilk isim olmanın haklı gururunu yaşayan EKOÇED Çevre Danışmanlık, 1999 yılından bugüne danışmanlık, eğitim ve mühendislik alanında çevre danışmanlık sektörünün öncülüğünü yürütüyor.
 
Bünyesinde bulunan uzman kadrosuyla EKOÇED, firmaların kuruluş aşamasından başlayarak çevresel tüm yükümlülüklerin yerine getirmesine yardımcı olmaktadır. EKOÇED Çevre Danışmanlık çatısı altında, ÇED Raporları, Çevresel İzin ve Ruhsatları, Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği ve Yönetim Sistemleri konusunda da eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
 
2000 yılından bugüne ÇED Yeterlilik Belgemizle, ÇED Raporları kapsamında Proje Tanıtım Dosyası, ÇED İzleme Çalışmaları, Fizibilite, Modelleme Çalışmaları, Toprak Koruma Projeleri, Sulak Alan Yönetim Planı, Doğayı Yeniden Kazandırma Planı (DYKP) ve Çevre Yönetim Planı (ÇYP) hazırlamaktayız.
 
Danışmanlık çatısı altında faaliyet gösteren Çevre Denetim Yönetmenliği’nce tanımlanan Çevre Görevlisi Hizmeti uygulamamızla çözüm ortaklığımızı daha da güçlendiriyoruz. Bu alanda Çevre Görevlisi Hizmeti uygulamalarımız haricinde Çevre İzin ve Lisans Belgelerinin Takibi, Çevre Faaliyetlerinin Koordinasyonu, İç Tetkik, Raporlama, Eğitim ve Bilinçlendirme ile birlikte Maden İzin Ruhsatları, İşyeri Açma Ruhsatı, Atık Yönetimi ve Yönetim Sistemi Eğitimleri vermekteyiz.
 
Çevre Danışmanlık ve Mühendislik hizmetiyle çıktığımız bu yolda, kaliteli ve güvenilir olmamızın yanı sıra teknik personelimizle de sizlere sorunsuz hizmet verme anlayışı içindeyiz.